Nasz zespół

Piotr Łuczak

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył aplikację ogólną w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi prawnej małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dużych grup kapitałowych funkcjonujących m.in. w branży handlowej, budowlanej oraz ubezpieczeniowej. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, prawie budowlanym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz prawie ubezpieczeń. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych z udziałem przedsiębiorców przed sądami powszechnymi. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w znanej i renomowanej krakowskiej kancelarii prawnej, a także w trakcie pracy na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydziale IV Gospodarczym oraz Wydziale VIII Gospodarczym ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych.

Bartosz Kociński

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu Prawa Karnego Skarbowego i Gospodarczego. W trakcie studiów pracował w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Prawa Karnego przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółki Skarbu Państwa w postępowaniach karnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie karnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego skarbowego i gospodarczego.

Mariusz Grygowicz

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi prawnej małych i średnich przedsiębiorstw, jak również w zakresie obsługi prawnej osób indywidualnych, w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym oraz prawie administracyjnym.