O nas

Kancelaria Prawna Łuczak i Współpracownicy zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i Klientów indywidualnych.

Tworzymy zespół prawników posiadających bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w czasie wieloletniej współpracy z wiodącymi, kancelariami prawnymi specjalizującymi się w obsłudze prawnej dużych, średnich oraz małych podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach toczących się przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Pomagamy Klientom na etapie negocjacji, zawierania umów, ewentualnych sporów przedsądowych i sądowych oraz w postępowaniu egzekucyjnym. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług prawnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Kancelaria zapewnia pełną obsługę podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz prawa pracy.

W zakresie obsługi prawnej Klientów indywidualnych, Kancelaria świadczy pomoc prawną w szczególności z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym m.in. prawa rodzinnego i spadkowego). Kancelaria specjalizuje się w zakresie tzw. upadłości konsumenckiej. Prawnicy Kancelarii zajmują się przygotowaniem wniosku o ogłoszenie upadłości i reprezentacją Klienta przed sądem upadłościowym. Pomagamy również w sprawach z zakresu prawa karnego, w tym prawa karnego skarbowego i gospodarczego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.